Firma 3K Invest powstała w połączeniu wieloletniego doświadczenia w sektorze budownictwa mieszkaniowego i finansowego. W wyniku realizacji nowych inwestycji utworzona została spółka 3K Invest, która specjalizuje się w realizacji inwestycji deweloperskich, budowie i sprzedaży lokali mieszkaniowych oraz użytkowych a swój fundament opiera na długoletnich doświadczeniach w budownictwie.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość oferowanych usług oraz Państwa zadowolenie. Wszystkie realizowane przez nas obiekty mieszkaniowe i biurowe, charakteryzują się optymalnym doborem lokalizacji, centralnym położeniem, odpowiednim dojazdem i otoczeniem, zachowując jednocześnie wyjątkową elastyczność, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi kanonami jakości. Działalność w zakresie budownictwa mieszkaniowego to dziedzina, którą w najbliższym czasie będziemy szeroko rozwijać.

Wierzymy, że innowacyjne rozwiązania techniczne, profesjonalna obsługa oraz zaangażowanie w ciągły rozwój firmy czynią z nas partnerów godnych Państwa zaufania.

 

3K INVEST to przede wszystkim:

  • połączanie wieloletnich doświadczeń w budowie i sprzedaży nieruchomości
  • odpowiednio dobrane parametry inwestycji do potrzeb rynku legnickiego
  • 3K INVEST to przed wszystkim profesjonalny zespół
  • całość inwestycji realizowana ze środków własnych

3K Invest  tworzy    zespół osób   z wieloletnim stażem w branży budowlanej, kredytów hipotecznych czy obsługi firm od strony finansowej. Firma 3K Invest zatrudnia ludzi którzy na rynku projektowania i budowania budynków  wielorodzinnych posiadają 30 letnie doświadczenie.

Piotrek Piotr Kaliciak

Prezes Zarządu

Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu

Wojtek

Wojciech Kaliciak

Dyrektor Finansowy 

Ania

Anna Kaliciak

Specjalista ds. kredytów i nieruchomości

Agnieszka

Agnieszka Siwonia

Specjalista ds. kredytów i nieruchomości

Copyright © 3K Invest Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone